Architektura 21szego wieku : AD Round Up: Stadiony Część II

Zaprojektowanie miejsca dla 50 000 osób na imprezę sportową może być dość trudnym zadaniem.
W tej drugiej części stadionów (sprawdź tutaj pierwszą), włączamy zimowe igrzyska olimpijskie, gry azjatyckie oraz największy i najbardziej widowiskowy stadion, jaki kiedykolwiek zbudowano dla drużyny NFL.
Cieszyć się! 2014 Zimowe Igrzyska Olimpijskie Stadium / Populous Globalna praktyka projektowania Populous ogłosiła w tym tygodniu, że zostali wybrani przez State Corporation.
Olympstroy.
zaprojektować główny stadion Zimowych Igrzysk Olimpijskich i Paraolimpijskich 2014 w Soczi, Rosja.
Populous zaprojektował również plan główny i plan nakładania się miejsc zawodów (czytaj więcej.) 2014 Incheon Asian Games Main Stadium / Populous Zwycięski projekt stadionu głównego 17 gier azjatyckich w Incheon w Korei Południowej ilustruje nowy poziom zrównoważonego projektowania na stadionach w Azji.
Stadion będzie pomieścił 70 000 osób na głównej imprezie w 2014 roku i zmniejszy się do jednostronnej trybuny po 30 000 później jako Park Ludowy (czytaj więcej.) Dallas Cowboys Stadium / HKS Nowy stadion Dallas Cowboys, zaprojektowany przez HKS Grupa Sports & Entertainment została otwarta 6 czerwca na pierwszą publiczną imprezę.
Nowe miejsce, znajdujące się w Arlington w Teksasie, jest domem Dallas Cowboys, jednego z National Football League.
S (NFL) najbardziej oglądanych zespołów w USA.
Na ponad 3 miliony stóp kwadratowych (czytaj więcej.) + 5 Horsens Stadium / 3XN Duńskie miasto Horsens jest marką o wydarzeniach kulturalnych o charakterze krajowym i międzynarodowym, zwłaszcza jeśli chodzi o piłkę nożną i muzykę.
Strona główna dla AC Horsens, lokalnej drużyny piłkarskiej, i miejsce na mega-koncerty z takimi artystami jak Madonna i Rolling Stones, wymagany stadion Horsens (czytaj więcej.) Za (breg) 2012 / njiric + arhitekti njiric + arhitekti.
S design na dużą skalę stadion został nazwany Błękitnym wulkanem .
przez publiczność i prasę, przytłaczająca budowana forma, która tworzy obecność w mieście, nowy punkt orientacyjny dla tego obszaru.
Stadion został pomyślany nie jako typologia budynku, ale raczej jako topografia.
Korzystanie z naturalnego pofałdowania krajobrazu (czytaj więcej.)
[więcej w: prawo budowlane pozwolenie na budowę, oczko wodne forum, potwierdzenie odbioru poczta ]

Tags: , ,

Comments are closed.

Powiązane tematy z artykułem: oczko wodne forum potwierdzenie odbioru poczta prawo budowlane pozwolenie na budowę