Budownictwo i architektura : AD Round Up: Brick Houses Część II

Wielkie ceglane domy z Europy i Australii sprawiają, że dziś jest Rounding.
Nie zapomnij sprawdzić pierwszej części naszego wyboru domów z cegły! Budynek mieszkalny HDT / Hoogte Twee Architecten Budynek mieszkalny znajduje się w małej dzielnicy z darmowymi działkami, które stanowią przejście pomiędzy terenem przemysłowym a osiedlem mieszkaniowym.
Dzielna, pięcioosobowa willa rodzinna przyciąga uwagę w środku otaczających domów wzorcowych, ale została stworzona przez czysty plan jakości obrazu.
Paradoks między swobodą projektowania (czytaj więcej.) Studio Botaniki + Dom / Warsztat1 W 2002 roku kupiliśmy zniszczoną chatę z bali pogodowych na rogu bloku w starej przemysłowej dzielnicy Botaniki.
Od tego czasu stopniowo odnawiamy domek i otwieramy go na północ i ogród, zastępując zewnętrzną ścianę przesuwanymi szybami i drewnianymi drzwiami oraz dodając pokład i zewnętrzną łazienkę (czytaj dalej.) Hervey Bay Farmhouse / Owen i Vokes Vast i otwarte naturalne krajobrazy nie zapewniają warunków odpowiednich do znoszenia ludzkich siedzib.
Nieskończona skala takiego krajobrazu, bez ograniczeń i granic, jest również niezmierzona dla ludzkiego ciała, a zatem ogólnie nieprzyjemna.
Po umieszczeniu w rozległym i otwartym krajobrazie, istnieje ludzkie upodobanie (czytaj więcej.) + 5 Dom + Dom 2 / TAKA Te dwa nowe domy to dwa pokolenia tej samej rodziny (odnowiony dom wiktoriański dla rodziców dzielących tył ogród z nowym domem Mews dla jednej z córek).
Ta dorosła rodzina niedawno wyprowadziła się z ich długotrwałego domu rodzinnego i chciała, aby te nowe domy zachowały pewien sens ciągłości (czytaj więcej.) Vento House / mzc archittetura Starożytny dom w historycznym mieście.
Dom czteropiętrowy.
Głównym tematem z zewnątrz jest sekcja na fasadzie i nie-kolor.
Motyw wewnątrz to funkcja powiązana z kolorem.
Biały jest wewnętrzną powierzchnią: biały jest kolorem, który utrzymuje się w życiu w domu i częściach domu (czytaj więcej.)
[patrz też: łuk koszowy, olx praca koszalin, krzywa przejściowa ]

Tags: , ,

Comments are closed.

Powiązane tematy z artykułem: krzywa przejściowa olx praca koszalin łuk koszowy