Budownictwo i architektura : AD Round Up: Snow Houses Część I

Wesołych Świąt dla wszystkich! I aby uczcić dzień, w którym Święty Mikołaj odwiedza nas z Bieguna Północnego, przedstawiamy wybrane przez nas wcześniej domy na śniegu z całego świata.
Cieszyć się! Dom wakacyjny na Rigi / AFGH Dom wakacyjny na Rigi, Scheidegg.
Budynek został zaaranżowany na obrzeżach nieruchomości tak, aby odległość do sąsiednich domów była tak duża, jak to tylko możliwe i aby można było pozostawić możliwość budowy kolejnego budynku.
Betonowa piwnica zakotwiczy budynek w pochyłym terenie (czytaj dalej.) Schronisko górskie Los Canteros / dRN Arquitectos Miejsce to było istniejącą pustką pośrodku zbocza, z dwóch stron otoczone wspaniałymi, starymi ścianami bezpieczeństwa zbudowanymi z kamienia.
Ściany te określały poziom powierzchni około 12 × 10 m, 7,5 m poniżej poziomu drogi.
Kilka rozproszonych drzew wydawało się znaczących, ponieważ trudno jest znaleźć roślinność na wysokości 2000 metrów (czytaj więcej.) Broken House / KWK PROMES Budynek położony jest na obrzeżach Katowic, w Polsce, w pobliżu lasu, na terenie zniszczonym przez górnictwo 4.
kategorii uszkodzenia, w których możliwe są usterki tektoniczne.
Stąd konotacja unoszonych warstw ziemi, przeplatanych ze sobą, która była inspiracją dla formy domu (czytaj więcej.) + 5 Rezydencja Fjällhus / PS Arkitektur The Mountain Lodge to nowoczesne spojrzenie na tradycyjną stodołę regionu w Härjedalen, Szwecja.
Domek jest dostarczany jako prefabrykowane drewniane jednostki.
Pierwotnie został zaprojektowany w 2005 roku przez architekta Petera Sahlina dla własnej rodziny, jako rekolekcje urlopowe w górach Härjedalen.
Od tego czasu w regionie powstało pięć domów (czytaj więcej.) Villa Old Oaks / OFIS arhitekti Rezydencja znajduje się w nowej dzielnicy sześciu większych willi.
Unikalną cechą tego miejsca jest wspaniały widok na stojące ponad stuletnie dęby.
Teren skręca w dół w kierunku tych drzew.
Aby zagwarantować, że większość głównych przestrzeni będzie miała dostęp do tego widoku, dom jest podzielony na poziomy (czytaj więcej.)
[hasła pokrewne: olx praca olsztyn, utylizacja azbestu, ral 7045 ]

Tags: , ,

Comments are closed.

Powiązane tematy z artykułem: olx praca olsztyn ral 7045 utylizacja azbestu