Magazyn architektoniczny : Projekt New Luxury Hotel w konkursie North West Competition / Allies & Morrison

Dzięki uprzejmości Allies & Morrison Peel, jednej z wiodących firm z branży infrastrukturalnej, nieruchomości i inwestycji w Wielkiej Brytanii, niedawno nagrodzono firmę Allies & Morrison zwycięzcą konkursu RIBA na nowy luksusowy hotel klasy światowej.
Sojusznicy i Morrison odepchnęli silną konkurencję od Edwarda Cullinana Architekci, Feildena Clegg Bradleya, Henninga Larsen Architekci, Hopkinsa i Iana Simpsona Architekci, ale zostali wybrani jednogłośnie przez panel.
Bob Allies, Partner w Allies & Morrison skomentował: Sojusznicy i Morrison są naprawdę zadowoleni, że zostali wybrani do tego projektu, ambitny budynek na bardzo ważnym miejscu, możliwość zintegrowania nowoczesnego hotelu z zachowanymi fragmentami wiktoriańskiego krajobrazu ..
Więcej zdjęć i informacji po przerwie.
Architekci z całej Europy zostali zaproszeni do wzięcia udziału w konkursie na zaprojektowanie nowego luksusowego hotelu na terenie dawnej Worsley New Hall w Greater Manchester.
Peter Nears, dyrektor ds.
Planowania strategicznego w Peel powiedział: Chciałbym podziękować RIBA i Davidowi Morley, ich doradcy architektonicznemu za prowadzenie doskonałej konkurencji, która dostarczyła godnego zwycięzcę w Allies & Morrison.
Z niecierpliwością czekamy na współpracę z nimi, aby stworzyć wyjątkowy budynek hotelowy na miejscu dawnej Worsley New Hall.
Byliśmy pod wrażeniem jakości wszystkich krótkiej listy programów, ich szacunku dla ustawienia i sposobu, w jaki uzupełnili cechy krajobrazu danej lokalizacji i dziękowali wszystkim praktykom architektonicznym za udział.
Dzięki uprzejmości Allies & Morrison David Morley, RIBA Architectural Adviser powiedział:.
To był ściśle zwalczany konkurs na potencjalnie niesamowity hotel na terenie dawnej Worsley New Hall.
Miejsce to obejmuje niegdyś okazały, ale teraz opuszczony, wiktoriański ogród na południowo-stromych zboczach, z widokiem na jezioro i teren przyszłego mistrzowskiego pola golfowego, rozciągającego się nad kanałem Bridgewater.
We wszystkich sześciu przedstawionych projektach pojawiły się fantastyczne cechy, ale ostatecznie jury jednomyślnie jednogłośnie przyznało, że Allies i Morrison wykorzystali w pełni otoczenie ogrodu i osiągnęli wyjątkową równowagę między wydajnym układem hotelowym a intymnym klimatem luksusowego kraju.
dom..
Dzięki uprzejmości Allies & Morrison
[podobne: polska woda praca do kitu, olx praca olsztyn, ral 7045 ]

Tags: , ,

Comments are closed.

Powiązane tematy z artykułem: olx praca olsztyn polska woda praca do kitu ral 7045