Architektura 21szego wieku : AD Round Up: Andrew Maynard Architekci

Andrew Maynard Architects powstał w 2002 roku po otrzymaniu przez Andrzeja nagrody głównej w konkursie Asia Pacific Design Awards za jego projektową kapsułę.
Obejrzeliśmy kilka domów tego australijskiego biura, wszystkie w stanie Victoria.
Dom Vadera Wynurzający się zza wysokiej ściany granicznej, zniekształcony dach Vadera House przerywa symetryczną linię dachu typową dla Fitzroy i tchnie nowe życie w ten wiktoriański taras.
Przedłużenie jest szkieletem ze stalowej ramy, który otacza niezwykle wysoką ścianę muru zbudowaną przed ograniczeniami wysokości (czytaj dalej.) Tattoo House The Tattoo house to najnowszy projekt Andrew Maynarda.
Budynek jest niewielkim przedłużeniem istniejącego domu z 3 sypialniami w Fitzroy North, Victoria.
W skrócie klient był rozkosznie luźny; zapewnić nową przestrzeń do życia i kuchni dla młodej, rozwijającej się rodziny i stworzyć otwarty plan z dużą ilością naturalnego światła i wysokimi sufitami (czytaj więcej.) Barrow House Rozszerzenie Barrow pojawia się jako układ drewnianych skrzyń, niezależnie od siebie obracanych i poddawanych różnym ilościom wytłaczania i manipulowania siłami.
Te osobne działania dają różnorodność kształtów, które zjednoczyły się, tworzą wnętrze różnych tomów i organizacji, zapewniając ciekawą podwójną historię (czytaj więcej.) + 5 Anglesea House For Andrew Maynard Architects.
najnowszy projekt, dom letniskowy w Anglesea VIC, klienci.
wymóg był prosty: więcej miejsca dla ich rosnącej i starzejącej się rodziny.
Mając na uwadze potrzeby klienta, Andrew Maynard Architects postanowił stworzyć wielopokoleniowy dom wakacyjny, którego wszechstronność pozwala na zamieszkanie (czytaj dalej.) Beachcroft Orth Residence Andrew Maynard Architekci przedstawiają tę domową zmianę i rozszerzenie istniejący dom z podwójnym pomostem w Melbourne w Australii.
W briefie wymagane 2 łazienki, sypialnia, salon, kuchnia i zwiększone połączenie z zewnętrznymi obszarami.
Kontekst jest typowy dla wewnętrznego podmiejskiego Melbourne (czytaj więcej.)
[więcej w: ral 7045, krzywa przejściowa, sennik pływać ]

Tags: , ,

Comments are closed.

Powiązane tematy z artykułem: krzywa przejściowa ral 7045 sennik pływać