Architektura 21szego wieku : AD Round Up: Świetne posty, które mogłeś przegapić podczas tych wakacji!

Boże Narodzenie i Nowy Rok to czas spędzony z rodziną, relaksujący i cieszący się ostatnimi dniami w roku.
Robiąc to, rozumiemy, że możesz nie być w stanie robić tego, co robisz każdego dnia (sprawdź wiadomości e-mail, sprawdź swój profil na Facebooku, sprawdź Blogu).
Tak więc, aby rozpocząć tegoroczny Round Up, dostarczamy Ci wybór wspaniałych postów, które mogłeś przegapić podczas tych wakacji.
Cieszyć się! Projekt Za (breg) 2012 / njiric + arhitekti njiric + arhitekti dla dużego stadionu został nazwany Błękitnym wulkanem .
przez publiczność i prasę, przytłaczająca budowana forma, która tworzy obecność w mieście, nowy punkt orientacyjny dla tego obszaru.
Stadion został pomyślany nie jako typologia budynku, ale raczej jako topografia.
Korzystanie z naturalnego pofalowania (czytaj więcej.) Zig Zag Towers / MZ & Partners West Bay Lagoon Plaza proponuje dwie identyczne wieże, których strukturę uzyskuje się poprzez ponowne przemyślenie zasad, manipulowanie podstawowymi formami w niekonwencjonalny sposób do produkcji funkcjonalnych budynków, ale także wizualnie uderzające, sprzyjające prostocie i zaprzeczające dekoracyjnym gestom.
Położony nad morzem (czytaj więcej.) Vila Hermína / Sepka Architekti Budynek położony jest na pochyłym terenie na przedmieściach Černína, w którym wznosi się ten sam stok do swoich podłóg.
Układ wnętrza oparty jest na naprzemiennych prostych i nachylonych powierzchniach podłogi, które tworzą ogólny spiralny charakter wnętrza i definiują zewnętrzny wygląd budynku (czytaj więcej.) + 5 Dom w Casa de Campo / A-cero Łagodny klimat, który panuje przez cały rok na karaibskiej wyspie, a także sytuacja na działce linii brzegowej o powierzchni 7 000 m kw., określają z góry projekt realizowany przez A-cero Studio.
Z pojedynczym pomysłem architektonicznym i pewnym poziomem ryzykownego, osobliwego zespołu, który kieruje Joaquin Torres (czytaj więcej.) Centauro Concept Store / AUM Arquitetos Projekt sklepu koncepcyjnego Centauro w Shopping Cidade Jardim w S.
O Paulo, Brazylia , wykorzystaj silne elementy, które marka już posiada.
Pomysł zaczął się od projektu, który pokazuje, w jakiś sposób, podobieństwo do istniejącej marki, a nie całkowite zerwanie.
Wykorzystanie kolorów czerwonego i białego (czytaj więcej.)
[patrz też: krzywa przejściowa, olx praca koszalin, planimetr ]

Tags: , ,

Comments are closed.

Powiązane tematy z artykułem: krzywa przejściowa olx praca koszalin planimetr