Architektura i nowoczesne budownictwo – Wiosna 2010 w SCI-Arc: wykłady i wystawy

Południowo-Kalifornijski Instytut Architektury (SCI-Arc) z przyjemnością ogłasza wiosenny program publicznych programów i wystaw, w którym udział biorą nagradzani architekci, eksperymentalni muzycy i historycy miejscy za programy, które obejmują innowacyjną teorię, projektowanie mebli i techniczne ćwiczyć.
Programy i wystawy w SCI-Arc są zawsze bezpłatne dla publiczności.
Wiosenny rozkład zajęć obejmuje wykłady renomowanych praktykujących architektów, takich jak Michel Rojkind Halpert, Rojkind Arquitectos; Monica Ponce de Leon, biuro dA; David Erdman, Dawidcrew; oraz Russell Thomsen i Eric Kahn, biuro IDEA; a także teoretyków i historyków miejskich, takich jak Eric Avila, Michael Kubo i Michael Sorkin.
Matmos, eksperymentalna grupa muzyczna z siedzibą w San Francisco, rozpoczyna serię wykładów 27 stycznia.
Ponadto SCI-Arc prezentuje wystawy członków wydziału Alexis Rochas (otwarcie 22 stycznia) i Juan Azulay (otwarcie 26 marca) w galerii SCI-Arc oraz London Eight (otwarcie 19 marca), kuratorowany przez Sir Petera Cooka, w bibliotece SCI-Arc.
Wykłady są bezpłatne i rozpoczynają się o godzinie 19.00 w sali wykładowej WM Keck, a także są transmitowane na żywo na stronie internetowej www.sciarc.edu/live.
Postępuj zgodnie z pełnym harmonogramem tutaj.
[hasła pokrewne: krzywa przejściowa, olx praca koszalin, olx praca zielona góra ]

Tags: , ,

Comments are closed.

Powiązane tematy z artykułem: krzywa przejściowa olx praca koszalin olx praca zielona góra