Budownictwo i architektura : Nagroda ArchDaily Building of the Year 2009

Rok 2009 był wspaniałym rokiem dla Blogu, a wszystko dzięki Tobie: potroiliśmy nasze wizyty, odbyliśmy wspaniałe debaty na temat artykułów, nasza strona na Facebooku wzrosła do prawie 40 tysięcy fanów, nasza społeczność na Twitterze jest bardzo aktywna i szybko się rozwija.
i jaki lepszy sposób na świętowanie tego z wybraną przez ciebie nagrodą.
W tym celu nawiązaliśmy współpracę z firmą Floornature, aby otrzymać nagrodę Building of the Year 2009, nagrodę przyznawaną przez naszych czytelników najlepszym budynkom prezentowanym w ubiegłym roku w Blogu.
Twoje nominacje zaowocują krótką listą 5 budynków na kategorię, po której będziesz głosować, aby wybrać najlepsze budynki.
Wybraliśmy Facebooka i Twittera jako platformy uwierzytelniające nagrodę, dzięki czemu możemy zapewnić, że proces nominowania i głosowania jest prowadzony przez społeczność.
Możesz nominować raz dziennie, więc możesz zaproponować swoje ulubione projekty od 18 stycznia do 7 lutego, po czym 5 budynków w każdej kategorii będzie kontynuowane w rundzie głosowania, od 8 lutego do 28 lutego, po czym ogłoszeni zostaną zwycięzcy.
Jeszcze raz chciałbym podziękować wszystkim naszym czytelnikom za wsparcie w 2009 roku i zapewniam, że pracujemy nad nowymi sposobami udoskonalenia Blogu w 2010 roku.
Możesz rozpocząć nominowanie na stronie z nagrodami.
Zasady: – Uprawnienia: Wszystkie budynki opublikowane między stycznia 2009 r.
A 31 grudnia 2009 r.
W ramach.
Selected.
kategoria kwalifikuje się do tej nagrody.
- Przesyłając swoje prace do Blogu, biura wyrażają zgodę na udział w konkursie i obecność w materiałach promocyjnych.
- Autorstwo i prawa autorskie do każdego projektu należą do biur i architektów wspomnianych na każdej stronie projektu.
- Pięciu finalistów i finalistów każdej kategorii zostanie ogłoszonych w prasie i będzie szeroko prezentowanych na Blogu.com podczas różnych etapów konkursu, dając każdemu z biur ogólnoświatową ekspozycję.
- Zwycięzcy każdej kategorii otrzymają charakterystyczną i niepowtarzalną plakietkę od Blogu.
Pięciu finalistów i zwycięzców każdej kategorii może użyć odpowiedniego tytułu do swoich własnych celów, zawsze określając Blogu i Floornature jako organizatorów tej nagrody.
- Zachęca się biura i architektów do promowania swoich prac do głosowania, ale nie należy oferować żadnych pieniężnych ani wirtualnych odszkodowań za prezent.
- System będzie liczyć tylko jeden głos na użytkownika (na Facebooku lub Twitterze) dziennie, resetowany o północy czasu EST.
- Ponieważ polegamy na platformach uwierzytelniania stron trzecich, Blogu nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek przestoje spowodowane przez Twittera lub Facebooka.
- Proces nominacji rozpoczyna się 18 stycznia, a kończy się 7 lutego o północy EST.
Runda głosowania rozpoczyna się 8 lutego, a kończy się 28 lutego o północy czasu EST.
- Podczas rundy głosowania użytkownicy będą mogli wypełnić formularz po oddaniu głosu, aby mieć szansę na wygranie iPoda Touch.
Dane zebrane z tego formularza są poufne i nie będą udostępniane podmiotom trzecim.
Przesyłając formularz, zgadzasz się na dołączenie do biuletynu Blogu, z którego możesz zrezygnować w dowolnym momencie.
Zwycięzca zostanie ogłoszony 28 lutego 2010 r.
- Blogu zastrzega sobie prawo do analizy danych nominacji i głosów w celu zapewnienia rzetelnego procesu przed każdym etapem rozdania nagród.
- Blogu zastrzega sobie prawo do zmiany tych zasad w razie potrzeby.
- Wszystkie pytania należy przesyłać do Davida Basulto, dyrektora tej nagrody: redaktor archdaily.com O Floornature Floornature to międzynarodowy portal projektowo-architektoniczny, którego głównym tematem są porcelanowe materiały kamionkowe do współczesnej architektury, ekskluzywne wywiady z wielkimi mistrzami międzynarodowej architektury i najciekawsze nowe osiągnięcia w świecie architektury.
[hasła pokrewne: osprzęt elektryczny legrand, ral 7045, łuk koszowy ]

Tags: , ,

Comments are closed.

Powiązane tematy z artykułem: osprzęt elektryczny legrand ral 7045 łuk koszowy