Budownictwo wczoraj i dzis : AD Round Up: Housing Part III

W związku z kilkoma projektami mieszkaniowymi od samego początku, myślę, że nadszedł czas na trzecią część tej rundy.
Sprawdź pierwszy i drugi przed tym! de Plussenburgh / Arons en Gelauff Architecten Projekt dla seniorów w wieku 55 lat i starszych inspirowany był zbliżającym się wycofaniem pokolenia hippisów.
Projekt obejmuje odmowę starzenia się rynku docelowego poprzez zaproponowanie zabawnego, kolorowego bloku mieszkalnego.
Budynek jest ekscytującą konfiguracją wieży i podwyższonej płyty.
Objętość płyty jest podwyższona o 11 metrów (czytaj więcej.) Switch Building / nArchitects Switch Building to 7-piętrowy apartament i budynek galerii sztuki przy 109 Norfolk Street w Lower East Side w Nowym Jorku.
Budynek składa się z czterech pięter przechodnich, dwupoziomowego penthouse u i podwójnej galerii na parterze i piwnicy.
NARCHITECTS dostarczyły pełne usługi architektoniczne dla projektu (czytaj dalej.) Carabanchel Housing / dosmasuno arquitectos Pomimo wytycznych wytyczonych na działkach, miejsca muszą wyrażać swoją osobowość, powstać naturalnie, aby się skonstruować.
A konkretnie ten jest wyrównany do zielonego obszaru, przeciw łączeniu przestrzeni publicznych, które łączą starą dzielnicę Carabanchel z jej lasem przez nowe sąsiedztwo (czytaj więcej.) + 5 Mieszkań socjalnych w Granollers / Bailo Rull ADD + Arquitectura W skali miasta Granollers to miasto, które rośnie wzdłuż rzeki Congost.
Z tego powodu geograficznego miasto ma dwie różne typologie ulic.
Z jednej strony jest jedna ulica, która biegnie równolegle do rzeki.
Te kilka ulic jest wzdłużną i strukturalną główną częścią miasta (czytaj więcej.) Gabriel Mancera Building / at103 Jest pobierana przez klienta architektonicznego, na 12,5 metrze z przodu na 25 metrowym miejscu 8 mieszkań jest wyświetlanych, 2 na piętrze ustawionym podłużnie i przerwane trzema pustkami: centralnym dla usług i dwoma bocznymi dla tarasów, które zostaną pokryte przez pnącza pracujące jako filtr pomiędzy przestrzeniami publicznymi i prywatnymi (czytaj dalej.)
[podobne: ral 7045, praca do kitu polska woda, instalbud trzebinia ]

Tags: , ,

Comments are closed.

Powiązane tematy z artykułem: instalbud trzebinia praca do kitu polska woda ral 7045